Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Dola Nje Kohe Mramni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dola nji kohe mromni
ke nuk fry morroni
rrejn dy gjem te rije-amon
ner nji hije moni
II
ner nji hije moni
jon ul e po rrejne
vajza u bi per koni- amon
si cellon me syje
III
ne keto floket e vashes
nuk i merr shameja
fryniu era e malit -amon
i murr ment e meja
IV
ne keto floket e vashes
si teste fisheke
meja shtru jaronit-amon
ma mejr se dysheke
V
ne keto floket e vashes
te xhyme erxhone
me jashtru jaronit- amon
ma mir se jargone


Ky tekst u dërgua nga Bexhet Jagodini

Bexhet Jagodini - Dola Nje Kohe Mramni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Nje Kohe Mramni".
3. Video është e këngës "Dola Nje Kohe Mramni", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:


Komente 0