Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Kercoves Sime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qyteti im sa i bukur
dikur Uskana ty te thone
je i lashte eddhe i vjeter
ti o moj Kercova jone
II
edhe pse o qytet te kam large
shpirte e zemer tek ti i kam
i ri shkova e plak u ketheva
si te lash ashtu s te gjeta

II-refreni

te tregova ,te tregova
se ku eshte ajo kercova
qyteti i bukur e zemer trimi
t.rinjte i merr perendimi


Ky tekst u dërgua nga Bexhet Jagodini

Bexhet Jagodini - Kercoves Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kercoves Sime".
3. Video është e këngës "Kercoves Sime", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:


Komente 0