Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini, Hasan Limani, Artan Jusufi & Musa Izeri - Na Ra Nji Vronsej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Na ra nji vronsej
s en te pash me soyj
a kishte
ma te mejr se tej
II
C ysh te nrejte ftyra ne
si lulet e mejra
lujma syjnin
moj syj zezo
III
c ysh te nrejt mjedisi
oj i nalte si lisi
lujma shtatin moj
e mejro
IV
na ra nji vronsej
s unte pash me syj
a kishte
ma te mejr se tej


Ky tekst u dërgua nga Bexhet Jagodini

Bexhet Jagodini, Hasan Limani, Artan Jusufi & Musa Izeri - Na Ra Nji Vronsej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ra Nji Vronsej".
3. Video është e këngës "Na Ra Nji Vronsej", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini, Hasan Limani, Artan Jusufi & Musa Izeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:


Komente 0