Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Nje Deshire E Kam N'ket Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nje deshire e kam n´ket jete
at qe e dua ku me e gjet
qe ndricon porsi flori
e ma fal at dahuri

e pse pse
me denon moj perendi
e pse pse
te jetoj pa dashuri
e pse pse
ti o zot mua m´denon
e pse pse
ti deshirat s´mi plotson

ma kjo zemer sun duron
per ate qe e dashuron
asgje tjeter z´du n´ket jete
te jam prane saj deri sat v´des


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bexhet Jagodini - Nje Deshire E Kam N'ket Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Deshire E Kam N'ket Jete".
3. Video është e këngës "Nje Deshire E Kam N'ket Jete", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:


Komente 0