Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Mejrem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

kush s´mi din hallet e mia
m´dogji zemren dashuria
jam ra n´hall po du me vdek
hallet e mia kush mi hek
Mejrem Mejrem Mejrem

met vertet pate gabuar
dhe mendova t´mos vajtroj
por zemra s´me ka duruar
syri yt kur me shikjoj
Mejrem Mejrem Mejrem

shume me mire mos t´kisha pare
se kshu s´mundem te duroj
nje plag n´zemer me ka ra
humba veten une moj
Mejrem Mejrem Mejrem


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Bexhet Jagodini - Mejrem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mejrem".
3. Video është e këngës "Mejrem", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:


Komente 0