Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Bexhet Jagodini & Artan Jusufi - Shkova Ne Gurbet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/01/2016

2016-01-04T18:45:27+00:00

Më Shumë Nga

Artan Jusufi

Muzika:

Bexhet Jagodini

Orkestrimi:

Artan JusufiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkova Ne Gurbet" kënduar nga Bexhet Jagodini & Artan Jusufi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini & Artan Jusufi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet