Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bexhet Limani

Nuk ka akoma asnjë votë

Bexhet Limani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Medin Tagani

Sabi Beqiri

Zikki

Veton Kosova

Sedat Ameti

Benjamin Bala

Dini Rashiti

Blini Shala

Gazmend Shala (Gaxi)

Xhemajl Orllati

Tags: Bexhet Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet