Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beyonce - Crazy Feelings Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Missy)
I was in love
Thats what it was when I met
In love
And no one could ever talk bout you
But it sucks, so many and alabies
I love mmmm

Crazy feelings
Make me stay in love wit you
Crazy feelings
Make me stay in love wit you

(Beyonce)
So in love
I just didn't see the wrong you did
In love
But now that I know I can admit
It was the love that made me a fool silly fool
In love uh, crazy feelings

Crazy feelings
Make me stay in love wit you
Crazy feelings
Make me stay in love wit you

(Missy)
It was always in my face, all the time
Even wit 20/20 vision, I couldn't see you lie
It was always in my face, all the time
Even wit 20/20 vision, I couldn't see you lie

Crazy feelings
Make me stay in love wit you
Crazy feelings
Make me stay in love wit you (repeat until end)Nuk kemi video për këtë këngë.


Beyonce
Publikimi: 01/01/2007


Beyonce - Crazy Feelings
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Crazy Feelings".
3. Video është e këngës "Crazy Feelings", por nuk këndohet nga Beyonce.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beyonce:


Komente 0