Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beyonce - If I Were A Boy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2if i were a boy..even just for a day.id roll out the bed in the morning and throw on what i wanted there goo drink beer with the guys and chese after girl i kick it with who i wanted and i never get confronted for it cause they stick up for me
if i were a boy i think i cold understand how it feels to love a girl i swear i be a better men i listen to her cause i know how it hurts when you lose the one you wanted cause hes taken you for granted and every thing you have got destroyed,
Beyonce
Publikimi: 25/12/2008


Beyonce - If I Were A Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "If I Were A Boy".
3. Video është e këngës "If I Were A Boy", por nuk këndohet nga Beyonce.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beyonce:


Komente 0