Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Ami - Broken Heart (versioni 2) (Feat. Dj Timi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ref x2
E kujtoi kohen me ty..
Shum u dashtem un dhe ti..
E tasht ty t'fejun per tjeter..
Zemres tem ja moren jeten..

reptura I

Veq kujtimet m'kan 'bet jeta ime ndryshoj
Dikur ishim bashk tash po qaj me lot
Shum e rend koka ndarja nga ti o shpirt
Smundja jote e mallkuar na ndau mu e ty
Ku per sherim tonin u duft me sakrifiku
Me heke dor nga dashnia qe patem
Un per ty ti per mu My love
Met leju qe me tjeter ti mu feju
Smundja jote veq n'gurbete ka ilaq mu sheru
Shum u dashtem po fati ish i shkrum
Mos me kon bashk un me ty e ti me mu
E di qe ski faj as ti kshtu nuk dashte
Po Jeta ish e till e sna la ne bashke
Planet qe i bonim u kthyn lot po i qajm
Tash o veq ni sen me rendesi zemer ti mu sheru
E me kon e lumtur edhe pse mo nuk je me mu..

ref x2
E kujtoi kohen me ty..
Shum u dashtem un dhe ti..
E tasht ty t'fejun per tjeter..
Zemres tem ja moren jeten..

reptura II

29 qeshori 2011 u ndahm une ti shpirt
Rrugen qe enisem na e lam en'gjyst
Edhe boten te ma falin une prap dot vuaj
Kur edi se Dora jote mban Unaz te huaj
Kur u ndam un me ty shpirti im u coptu
Nje pjese mbeti me ty nje pjese erdhe me mua.
Saher qe t'kujtoja n'sy mu m'rrjedhin lot
Tash je larg meje sa shume me mungon my love
Princesha jem un tdeshta ty pa hile
Per zemren tem veq ti ishe zgjidhje
Jeta ime qdo aspekte U ndryshu
Mbeta tash pa ty e ti pa mu
Veq kujtime na kan mbete mos m'harru
Per kohen qe kaluam sa u dashtem dikur
T'humba ty kto kurr nuk ja fal vetes
N'zemren tem ti do jesh deri n'fundin e jetes...//

ref x2
E kujtoi kohen me ty..
Shum u dashtem un dhe ti..
E tasht ty t'fejun per tjeter..
Zemres tem ja moren jeten..


Ky tekst u dërgua nga  bigamiBig Ami
Publikimi: 17/07/2011


Big Ami - Broken Heart (versioni 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Broken Heart (versioni 2)".
3. Video është e këngës "Broken Heart (versioni 2)", por nuk këndohet nga Big Ami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Ami:


Komente 0