Më mbaj mend (për 1 muaj)

Droni Solli Unazat Për Vesën Dhe Big Bastën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[14-09-2015]
Reperi i njohur Big Basta është martuar të dielën me këngëtaren e njohur kosovare Vesa Luma. Çifti kanë vendosur ti japin fund beqarisë pas një lidhjeje mjaft të gjatë 4 vjeçare.

Dasma e tyre është organizuar në Sarandë, në Kalanë e Sarandës ku edhe janë kurorëzuar nga vetë kryetarja e bashkisë.E veçanta e dasmës ka qenë edhe Droni i cili ka sjellë unazat e iftit, këtë gjë na ek a zbuluar vetë reperi nëpërmjet një postimi të tij në rrjetin e tij social Facebook:

“Kur një dron solli unazat dhe simbolizoi dashurinë… Momenti më i bukur i jetës…”, ka qenë mbishkrimi që Big Basta i ka vënë fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0