Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Befason Big Bastën Me Këtë Suprizë Interesante

Nuk ka akoma asnjë votë

[24-02-2016]
Këngëtarja Vesa Luma është shtatëznë dhe shumë shpejt pritet që të djellë në jetë fëmijun e saj të parë.

Çifti i njohur Vesa & Big Basta mesa duket janë shumë të lumtur teksa po e presin me padurim beben e tyre.

Vesa ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku ka treguar se i ka realizuar një surprizë shumë interesante Gerit.

Ajo ka pikturuar në barkun e saj fjalët "Të dua babi" dhe Geri shihet duke përqafuar barkun e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0