Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta Në Disneyland Me Vesën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[11-12-2012]
Cifti Vesa Luma dhe Big Basta e kane idejuar shkelqyeshem si ta kalojne kohen me se miri ne kete fundvit duke vizituar Disneyland-in ne Paris dhe ate pikerisht ne pervjetorin e 20-te te ketij megaparku argetues.

"Po jetoj endrren", ka komentuar Vesa ne twitter njeren nga disa fotot qe ka publikuar ku shfaqet duke u argetuar me te dashurin e saj.

Ne foton qe po publikojme ketu, ne atmosferen e nje bote te enderrave, cifti per nje moment na perkujtuan dy personazhet e dashura te Disney-t, Patokun Donald dhe te dashuren e tij, Daisy, qe shihen ne sfond.
 (Albavipnews)Komente 0