Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta, Urime Speciale Për Ditëlindje

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[01-07-2013]
Reperi i njohur shqiptar Big Basta feston sot 27-vjetorin e tij. Ka qenë pikërisht ky i fundit i cili me anë të një publikimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook, ka lajmëruar fansat e tij në lidhje me këtë ditë të rëndësishme për të.“Edhe nje ore me ndan nga dtlindja.... Edhe nje vit me i plakur...”,-ka shkruar reperi në Facebook.

Ndërkohë edhe e fejuara e tj këngëtarja kosovare Vesa Luma ka publikuar në faqen e saj në Twitter një foto në të cilën shfaqen së bashku me dixhiturën “Happy birthday my Love, Wish u all the best! Jeta ime..”.Pak minuta me vone, Big Basta pergjigjet ne Twitter: "Ditelindja me e bukur dhe kartolina me e bukur qe kam marr ndonjehere per ditelindje nga Vesa Luma!!! Te duaaa!!! Ju dua dhe ju te gjitheve..."
 (shqiptarja)Komente 0