Më mbaj mend (për 1 muaj)

Si Kush Do Dukej Big Basta Po Të Kishte Flokë?

Nuk ka akoma asnjë votë

[22-12-2014]
Reperi nga Shqipëria Big Basta ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’, por kësaj radhe ai dukej krejt ndryshe.
Për herë të parë, Big Basta ishte me flokë, madje me flokë të gjata dhe të bardha të cilat siç duket ishin të Veses.

Por si kush do të dukej Big Basta po të kishte flok përnjëmend. Këtë gjë na ka treguar vet ai përmes një shkrimi të lënë brenda fotos. Ai ka thënë se me flok duket si Klevis Bega. “Nese do mbjell floket do behem fiks keshtu...@kleviskzbega mos me thuaj qe ste ngjaj :)” ishte shkrimi i tij brenda rrjetit.
 (Indeksonline)Komente 0