Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta, Me Vesën Në Kosovë

Nuk ka akoma asnjë votë

[04-01-2015]
Reperi i njohur nga Shqipëria i cili prej vitesh është i lidhur me bukuroshen kosovare Vesa Luma kanë vizituar këto ditë Kosovën për disa pushime dimërore.Vesa ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet së bashku me Big-un dhe familjen e saj, nëna dhe motra e saj. Ata po kalojnë disa ditë pushimi në Brezovicë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0