Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta, Bëhet Përsëri Dajë

Nuk ka akoma asnjë votë

[09-02-2015]
Ka pasur një gëzim shumë të madh në familjen e tij, e kjo gjë e ka shtyrë edhe më shumë për të festuar reperin e njohur nga Shqipëria Big Basta i cili nëpërmjet rrjetit të tij social në Instagram ka uruar për ardhjen e nipit t1% tij në jetë Matin.

Ai ka uruar gjithashtu edhe motrën e tij, ku i ka uruar jetë të gjatë dhe t1% lumtur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0