Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Big Basta - Terror

Song Lyrics:

BIG BASTA/REFREN 6X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY
BIG BASTA :
PREZENTOJ LUFTRA TECHNOLOGY , DISKO, SISKO, METALLOXHI, QENDRA VEMENDJES , QENDRA E MENDJES, SJAM I SIGURT SA I SIGUROJ, VENDET, VETEM TI , TI MI KE SHE ,EDHE PREKEN TI MIR QE S'NJEH , JAM PIS ENERGJI PER NJEREZIT , MER SIMPATIT , MERR SI MERR SI ,SA MENDOJ QE JAPI , KAPIM , PER ME TEPER , ME NDIHMONI , SE AS GJE S'ME BOHET VON PER LEK , ME SHKATRONI SE E KAM NJE TIRONE QE SJU LE , TIK TAK TIK TAK TIK TAK , PI PAK , MERR PAK , HAJDE PAK , UNE JU SJELL N'LAK HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

BIG BASTA/REFREN 8X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY

2PO2: HAJDE LEVIZJET, 123 , LIROHU DHE NISJA E KCE , TIRONE MERRE ZANIN TEM HIDHESH E DRIDHESH E MA VON SHKON SEN , BBB BESNIK 1.000.000%, AUTENTIK , FUCKING , DOPING HIP HOP , STYLING ,SHOPPING NON STOP I QETE ASNIHERE NUK JAM ME STRES , KESHI , SE KAM KESH DERA SA TE VDES , NE NE NE KETE UNIVERS , NE NE NE NUK ZBRES , SHKEJQEJ , JAM NE MES TE TRURIT ME FAL , PUNOJ , VEPROJ N'PRISHTINE , LUFTOJ , PUNOJ E DIN.

BIG BASTA/REFREN 8X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
teksteshqip.com © 2007 - 2019