Official Video

Big Basta - Kenga Jote


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2013

2013-05-24T13:14:30

Muzika & Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

Supersonic

Këngë e albumit:

"Mixtape"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga Jote" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...