Audio

Big Basta - Back On The Top  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2013

2013-05-30T16:32:40

Këngë e albumit:

"Mixtape"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Back On The Top" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...