Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta & Mr Rez - Fire Higer Ajer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Girl you take me higher
Ton naten n'ajer
Zemer spo du me t'dhon me pi
Zgjohemi neser une dhe ti
Girl you take me higher
Ton naten n'ajer
Zemer spo du me t'dhon me pi
Zgjohemi neser une dhe ti na na na nah

Yaman is mr rez and big basta we rapresent to all a the rasta gyal em inna di place..in every city in every town albanian sensi come around

Nisemi tmbarojm pune
Se diten e shtune un kam nevoje me pushu
Afer detit syt blu, Mista Rez reggae boom
Du nje dj me scratch se Shqipria ka vec
Nje mothafucka qe ec me kembt e veta
Mbledh n'club dhe nja 4000 veta me duret lart
I ka femrat me t'nxehta afer vetes
Shishe atje shishe ktej dhe fishekzjarre
Po ta them cos' i'm on fire

Rrrrrelax dielli mengjesit,shopping e heqim stresin
Milionat ta mbushin xhepin kur naten ndezim ambjentin
Bohet tym, dritat ndizen e fiken
Dhe bohet tym, duket dicka tjeter po digjet ktu lart
Ne mos skena, jena ne dhe kena ca tema
Me bluzat me tre ngjyra Jah bless, gotta say man
Zemer luani dhe po vjen nga Zion
Fire Higher Ajer

Mr rez and Big Basta anthem fi the gyal and the soldiers man dem..we represent rudeboy style we come again wicked and wild..
Big Basta & Mista Rez
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2015
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14
Muzika: Mista Rez
Teksti: Mista Rez & Big Basta
Orkestrimi: Big Basta
Video Produksioni: MAX Production


Big Basta & Mr Rez - Fire Higer Ajer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fire Higer Ajer".
3. Video është e këngës "Fire Higer Ajer", por nuk këndohet nga Big Basta & Mr Rez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 0