A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Big Basta - Bota Leviz Shpejt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2015

2015-02-26T21:53:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bota Leviz Shpejt" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...