A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Bossidy

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Big Bossidy is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 6 Shtator 2008, Big Bossidy publikon videoklipin "Fresh", në bashkëpunim me 2Ton. Më datë 4 Tetor 2011, 2Ton publikon videoklipin "Tjerat", në bashkëpunim me Big Bossidy. Videoklipi u prodhua nga Think Creative. Më datë 28 Gusht 2012, Big Bossidy publikon videoklipin "Everybody Looks"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fresh-P

Dj Bussulla

Pepi

Legjenda

Danny Boy

Fulzan-G

Bidaki

Da Killa

F-Boogie

Enigma


Tags: Big Bossidy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019