Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Boy Niti - Kejt Meri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kejt Meri".
3. Video është e këngës "Kejt Meri", por nuk këndohet nga Big Boy Niti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Boy Niti - Kejt Meri  (Feat. Mr Valos, Baba Trodon & B.king)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

Featuring

Baba Trodon

Featuring

B-King

Featuring

Mr. Valos

16/10/2010

2010-10-16T11:21:05+00:00ref 2x
aaa ullak qika
aaa sont po du llokum
aaaa mso qa o muzika
sa her qe vi boj boom

po vi me ni sen krejt xeher qu livrit se ktu jen sheher pe dini kush venin e llak a e dini se me rep jom plak papaka tupaka repi jem ju bon me shtaga qe aga udhes flaka ta rej thoben me shuplaka boom boom booom gjeni jam un qu livrit llokum se ta thej maksimum


Ky tekst u dërgua nga Nay
Më Shumë Këngë Nga Big Boy Niti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet