Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Boy Niti - I'ma Bad Boy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'ma Bad Boy".
3. Video është e këngës "I'ma Bad Boy", por nuk këndohet nga Big Boy Niti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Boy Niti - I'ma Bad Boy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/11/2011

2011-11-05T14:38:30+00:00ref :

I'm a bad boy i'ma i'ma bad boy
thuj ca t dush but i'm a bad boy
ah ah i'ma bad boy i'ma i'ma bad boy
edhe ti m don shume couse i'ma bad boy

verse1: Biggie

now mommy lets get serioz e di nevoj e ki me fol
m'don e shume t'pelqej couse i'ma bad boy
stil untouchable edhe mire e din see
une nuk pi me got zemer une pi me shiheee
ja kan nise mem pyte pse n rinora moti sja kom nis
10 padi n gjygj haver mu sem jepin viz
rinia pom njeke per autogram reni gat
si n'krahasim me turmen ziljaa n'kohe pushimi gjate
dajt sem lojne rehat e per kta po e pys veten
armt i majm per qef i kem perdore ne 98-teten
call Biggie Boy when the partyy is so boringg
in a 1-2-3 and is all explodinggg !
thjesht nuk ndroj jom e boj e me stil shum
e rruges kur kaloj femna jote syte ka un
zemer i now whatcha want and i'm feeling tight
shit i cant change i'ma bad boy 4 life

verse 2 :

po don problem une me qef e bi
po don mem pa hajde qe ku m'ki
24/7 n'rrug perpos qe t'premten jom n'xhami
yeah i'ma playa oh u mad at na ??
i'ma bad boy gurl na na na na
ya feel me what i do e ty t'pelqen qka boj
even lil mama knows that i'ma rude boy
thjesht e di qka don e une di me t'bo per veti
thirrem makiavelli m'rrespekton krejt qyteti
shum me shije thu m'ka hije and ur ready for my roumble
ya say i'm so bad amo shume i omel
karakter termanent edhe stili pak i ron
kaniher jom i bute sikur qorri n kafenen ton
ti ke ni per mu don mu afru amo nuk mjafton me t'nine
e nkoncert me mu don mu taku hajde takom mas bine
i'ma fly guy e kurr sjom me ni ven
u want a bad boy bash qisi si puna jem ... !


Ky tekst u dërgua nga  enburek
Më Shumë Këngë Nga Big Boy Niti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet