Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Boy Niti & Shakeb Rashidi - Wafa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/05/2013

2013-05-13T19:56:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Wafa" kënduar nga Big Boy Niti & Shakeb Rashidi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Boy Niti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet