Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Kthehu Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

U NISA PO VI SI E MSI ME SHPEJT SI KET E DI PO VAZHDOI SHUM MIR INTERPRETOI EGZISTOI DY FISHOI SUKSESE ME RITO E TE STOI DISTANCOI GJITHVETEN NE MIKROFO SE NUK MKNOI PER KURVA NUK KNOI VEQ PR PARE VEQ PO DU MU JU KALLXU QYSH BOHET REPI ASHIQARE ASHT RE ALE


Ky tekst u dërgua nga FatmirBig G (Bahri Aliu)
Publikimi: 27/03/2008
Festivali: Top Fest 5


Big G - Kthehu Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Baby".
3. Video është e këngës "Kthehu Baby", por nuk këndohet nga Big G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big G (Bahri Aliu):


Komente 0