Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Me Ty (Feat. Yllka Deliu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

UNE JAM NE EFEKTIN TEND NUK E DI SE TI A ME DON NUK DE SE A DON TI ME MU MAY BABY B_A BAYB SONTE KCEN PIN PA PRITU SE UNE ME TY PO DU ME DAL SE UNE ME TY DU ME I BO ATO QKA DU HE UN JOM I MIR ME TY NUK DRYSHOJ PER MILON ARSY ME TY BON ME TY SHKON SKA SEN QE NEV NA DALON HJDE TASH KALLXOM MU QKA PO TE MUNGON A THU ATHU A THU JE EVETMJA TI PER MU SE PO DU ME DAL ME TY ZEMER TI KET E KUPTON SA HER QE FLET VEQ MA SHUM TE ADHUROJ RF BAY GIRL BABY GIR MOS SHKO MOS IK SE UN MENDJET E KAMTE TE TI BAB GIRL BABY GIRL MOSH SHKO MOS IK SE MENDJEN E KOM TEK TI YLLKA TI JE I MIRE ME MU DHE KJO PER MU MJAFTON TI JE MA I MIRI ZEMER NJE NE NI MILON TI NUK E DIN SE TI NUK DIN PER MU SE NDJENJAT E MIJA NE TY JON FIKSU


Ky tekst u dërgua nga sabriBig G (Bahri Aliu)
Featuring: Yllka Deliu
Publikimi: 09/09/2012
Festivali: Top Fest 9


Big G - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Big G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big G (Bahri Aliu):


Komente 0