Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Ne Boten Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Boten Time" kënduar nga Big G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet