Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Ti Je Ajo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Një moment
i mbylla syt
U shfaq imazhi yt
Me veshtrove me lot ne sy
E kuptova sdo te jemi me te dy

Një moment
i mbylla syt
U shfaq imazhi yt
Me veshtrove me lot ne sy
E kuptova sdo te jemi me te dy

nnoooo noooo nooo te duaaa

Ti je ajo
O shpirt
Ti je ajo
O jet qe une dua
Nuk do T'harroj
Do t'me mundosh
akoma me shume
une ty do te dua

Nje moment
zemra rrahu fort
Papritur dolen lot
Ne mendje me erdhi imazhi jot
E kuptova
qe ti po me mendon

Nje moment
zemra rrahu fort
Papritur dolen lot
Ne mendje me erdhi imazhi jot
E kuptova
qe ti po me mendon

nnoooo noooo nooo te duaaa

Ti je ajo
O shpirt
Ti je ajo
O jet qe une dua
Nuk do T'harroj
Do t'me mundosh
akoma me shume
une ty do te dua

Ti je ajo
O shpirt
Ti je ajo
O jet qe une dua
Nuk do T'harroj
Do t'me mundosh
akoma me shume
une ty do te duaNuk kemi video për këtë këngë.


Big G
Publikimi: 27/07/2013


Big G - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Big G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big G:


Komente 0