Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Big Kik - Ça Je Tu Thon?  (Feat. Matolale)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  33

Komente

Asnjë Koment

15/10/2019

2019-10-15T17:00:16+00:00

Featuring

Matolale

Teksti:

Big Kik

Teksti:

Matolale
Sndrroj asnje femer si me qen prift
Ndjenja skam definitivisht
Tu kap lekun e n goj me splif
Kostumi kaf materiali kadif
Je paf puf edhe puf pif
Nese ste pelqej un ather je naiv
Je paf puf edhe puf pif
Wellcome to the tri maldiv hej
Hello tirona n'zemer mo lale
Fjalet qe them un jan origjinale
Mato koka po boka skandale
Hit me nji jo dale o ndale
Po dukem nice kurse ti mdukesh gej
Me t'thon i mir ateher po tgenjej
Do gzohen ata nese rrepin lej
Po fatkeqesisht skam ndermend ta lej
Nuk ha spinaq jam i fort si pompej
T'bej shum kollaj qe mu me mthon play
Skam idhull te asnji veten se gjej
Do mjapin titull ateher e du bej
Skenderbej ej mato bej
Gocat waw cunat hey
(2)
Poko koko tu pi trupi mozdo
Mato loko hajde boje nje foto.


Ky tekst u dërgua nga Manjola
Më Shumë Këngë Nga Big Kik:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet