A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Vushtrri 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 29
BIOGRAFIA: Big L is a singer of Hip-Hop music. Emrin i vërtet i Big L-së është Lirigzon Hyseni. Big_L që nga i vogël Rap ka ndegju dhe ka kompozu tekste dhe dikur në Vitin 2002-2003 Big L, ja fillon Rap me këndu. Në atë kohë shum vështir ish vet me vazhdu deri sa i erdhë ideja ta krijoj grupin e vet në vitin 2004 Grupi thiret The Real Alboz (T.R.A) (në shqip) "Shqipet e Vërteta" Momentalisht eshte ne Zvicer dhe ja filloj Karrieres tij me e marr seriozisht, kshtu qe nuk ka sken qe nuk e k...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nde-Rim

Mr.Don

Tuzhi-G

Great

Az-M

KOG

D.S.

Babarim

Ali (LGR)

Bash


Tags: Big L, Big-L, Lirigzon Hyseni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019