Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Gatitu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Para se t`më vesh unazen
harro baben harro nanen
per dashnore nuk du te degjoj
do t`i grisi krejt kujtimet
me mua dot besh pushimet
gati duhesh t`me rrish po ta kujtoj
ref:
TRazit le te bin ngadale
krushqit le te vin pa ndale ti gaditu rri e mos leviz

mendo mir e mos mendohesh
para se te me dorezohesh
se unazen prap nuk mund ta kthesh

dua te me mbash ne preher
dit e nat t`me thrasesh zemer
elegancen time sdo ta gjesh

REF:
Trazit le te bin ngadale
krushqit le te vin pa ndale ti gaditu rri e mos leviz


Ky tekst u dërgua nga Marigona   EliosshuliBig Mama
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Big Mama - Gatitu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gatitu".
3. Video është e këngës "Gatitu", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0