Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Unë Jam Ligj Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

une jeam ligji per ty
ska femer per ty vet mke dasht
e tash ma me tjera ski me
mujt

ref.si me tjerat qysh ke lujt me mu jo ski me mujt
kta po te them ne sy kshtu qe
ska femen tjeter per ty


si me tjera qysh ke lujt jojo
me mu ski me mujt oooooo

ref.si me tjera qysh ke
lujt me mu ski me mujt
kta po ta them ne sy
kshtu qe ska femen
tjeter per ty


Ky tekst u dërgua nga Albana

Big Mama - Unë Jam Ligj Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Jam Ligj Për Ty".
3. Video është e këngës "Unë Jam Ligj Për Ty", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0