Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Man

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Big Man është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Nje kengetar i njohur ne SHqiperi. Ka mare pjese ne evente te shumta si Kenga Magjike, Top Fest etj. Bashkepunime te shumta e kane shoqeruar gjate gjithe kohes. Nje bashkepunim i suksesshem ishte me Revolt Klan ku ne albumin e tyre ka bere shume kenge. Në Nëntor 2005, Anxhela Peristeri merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Sonte Dridhuni", në bashkëpunim me Big Man. Në Nëntor 2006, Rikthimi merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Striqka

Fiton Bujari

Rapp Dogg

Lumi (Lumni Ukaj)

Breaker G

Tha Answer

Mc Mitrovicali

Artan Ferati

Morina

Erkan Kumanova

Tags: Big Man


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet