A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Night

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Age:
  • 33
BIOGRAFIA: Big Night is a popular singer of Hip-Hop music. BiG Night ka grupin e vet "GPS" po tash u ndryshu, u bo Au. Emri dhe mbiemri i vertet Jeton Haxhia, ka 3 vllazen dhe e ka vllavin e vet Gun-Dn i cili edhe ky është këngatar ne grupin Au (Armata Ujqve). Ka stil të veçantë dhe zë të fortë, i cili është unik në gjithë muzikat e rreperave tjerë Shqiptarë....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

AU Records

(Current label)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

AroGanti

Diamond

Ummet

Escobars

Ylli Trokitës

Rameka

B52

Merytoni

Overlord

Anonimos


Tags: Big Night

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019