Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Night
  • Emri i Vërtetë:
  • Jeton Haxhia
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: hip-hop

Big Night është këngëtar i njohur. BiG Night ka grupin e vet "GPS" po tash u ndryshu, u bo Au. Emri dhe mbiemri i vertet Jeton Haxhia, ka 3 vllazen dhe e ka vllavin e vet Gun-Dn i cili edhe ky është këngatar ne grupin Au (Armata Ujqve). Ka stil të veçantë dhe zë të fortë, i cili është unik në gjithë muzikat e rreperave tjerë Shqiptarë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Anëtar i labelit

AU Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet