Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Big Sell & Cannabis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Big Sell & Cannabis është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dito e Yli

Luli E Abiti

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Armel Dhe Emanuel Delaj

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Tori E Andi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Agon Dhe Bujar

Mirvet Dhe Ramize

Tags: Big Sell, Cannabis


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet