Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Tipp - Për Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Big Tipp.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Tipp - Për Ty  (Feat. Fatoni G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/01/2008

2008-01-30T22:53:34+00:00Ref #1
Per ty e mashtroj veten sa her qe te kam than qe te du(per ty) tash e kuptova jeten zemer ti nuk je per mu(per ty) i lash kret qka pata shpirtin ma ke kall (per ty) qa fola zemer jeten ty sta kam fal..!

Kush te tha se nuk te du kush te tha se sje per mu kush zemer kush nervat bisht i paska leshu, edhe pse ende mir e di se qka ndjej per ty


Ky tekst u dërgua nga Florent_hoti_ronaldo@hotmail.com
Më Shumë Këngë Nga Big Tipp:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet