Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Tipp - Muzika Jem  (Feat. Tereza)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/10/2007

2007-10-08T13:28:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzika Jem" kënduar nga Big Tipp.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Tipp:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet