A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Wolf - Kshill & Diss  (Feat. Big Night)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/07/2009

2009-07-08T07:48:27

Featuring

Big Night


BiG NiGhT

Ushtari i plisit u qu edhe thot
a din qa ka thon ka thon nuk ka zot
qe ni pytje ta boj kallzom kush t´krijoj
e shan krijusin e gjithsis a une per to luftoj
a je tu pa kush u qu kunder dreqit
kurgjo s´kem ardh veq me hup faren e t´keqit
pse pe mohon zotin ton hajt kallzom
mare duhet met ardh aii sa t´mira ti ka dhon
ti je satanist kopil adeist i flliqt
a din qfar fjal ki fol maje n´men o ti bitch (hey)
merr vesh o mut pse po don njerz me prish
vallah ki me pa pse nuk kqyre ka po hish
shejtani po lyp fam zotin tu e shah
kontrolloje vetveten se un besoj n´ALLAH
o sa keq ki haru qe te zoti ki mu kthy
mun me than ti qa don se dreqi o me tyy
ti po do me dhez luft shuj se qafen ta prej
per zotin tem qa t´boj kur vjen knej
spe din budalla per 1 fjal qe shkon
un luftoj n´rrug t´hallaut se e di qe aii m´nimon
ki hi n´rrug t´gabume ti n´koh je jaranin
un as 1 liber s´lexoj perveq se KURANIN
me ksi fjal sikur sot une ta bllokoj trunin
un jetoj me sherihad e ty ta pshurii kanunin phuu nanen

BiG WoLF

o ti saj a e dish o daj
ropt krejt ti qi zotin mos ma shaj
WoLFi kerkon se preki ku kari u preke
ka feja mos fol se ska elbete
na mujna mu pa na mujna mu vra
ala qyky WoLF nuk dyshon qe ka ALLAH
ala shqiptar i vjeter jo me statuja
n´shpi tem kolliT burri s´guxon me fol gruja
ti je kush je mu kari nuk um han
beson ku beson kergja spom pengon
mos um prek ka z´duhet e di kush o krijusi
ti kqyre tekstin pot kshilloj si msusi
ku je nis o mut spe din kush t´ka fal
ju permenet kisha mu mu dok normal
krejt kur jena nxor thojna nihmona o zot
kur e pshton ni rast zot haron kush o sot
mos shtin ferrka n´popull me bo ofendime
kallzo kush t´ka faj qe e ki jeten e qine
qka lype mu bo qe ala s´tu plotsu
kerka spo beson qysh don mu shty me mu
o satanist i karit maje ka e maj
ni fjal po ta la mos t´thojn njerzt jan vrajt
po kqyr korigjohu un jom kunder dreqit
drejtsin e perkrahi nuk e du rrugen e t´keqit majmun


Lyrics submited by B.e.s
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019