A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Wolf - T'hi N'ondërr


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/02/2010

2010-02-04T20:47:21

Ok Yeah BiG WoLF edhe 1 sen
T´Hi N´onderr

Rep.1
E Kom vrejt pasha krejt WoLFi o i drejt
edhe n´rap nese bona s´kom arsyje me rrejt
kan egzistu do t´shejt qet rrugen pe njeki
po du me bo veq mir se t´keqen se preki
le t´um shan kush don so pun e jemja
kur du me ju dhi lojen nuk permeni emra
se vet e gjen veten qysh e gjen gjithmon
un ta kthej se kupton po e merr vesh ma von
fillozofi se jom shum para tjerve
per fjal sun e kqyri kshtu jom para krejtve
kush don hajde shtyhem jom gati me lon
kur ska konkurenc s´vyn mu kon n´microfon
hallahile un s´mirrna me kile
katile oj bushterr un sdi me bo hile
mshile at goj bitch ja di foren trikit
luftoj me kon ferr sdu me pas emer t´pimpit

Reff.(2x)
E Keni leht me pa qe kurr ska me ra
se boj rapin tu shah po me fjal du met vra
spo luftoj per karrik spo du me pas armik
me merit kom arrit e ti prit nat e dit

Rep.2
Kogja ni koh e hupa pa femna pa pare
pa pun njeri rruges i lash spata qare
me bo eksperienc per me shkru me knu
me punu n´ket rap rapin nalt du me qu
spo du kerra spo du mi plas kojshit
un e bona qefin tem edhe pse skom arrit
jom betu si mangup me ul kryt veq me ec
wolfi knon kur i qohet si jointa kur pec
thirre policin un jom ligj per veten
kergjo sum ka shti mja mar najkujt koleten
s´jom hajn rri me hajna kom belagji jarana
n´lagjen tem ma bojn Wolf hallall t´ka bo nana
e ma dojn t´miren kerkon se shaj
un luftoj per Prizren venin tem vet pe maj
inatqorin e vraj qysh jom tu e vra
ajt kallxom perveq G.P.S tjer mo a ka

Reff.(2x)
E Keni leht me pa qe kurr ska me ra
se boj rapin tu shah po me fjal du met vra
spo luftoj per karrik spo du me pas armik
me merit kom arrit e ti prit nat e dit

Rep.3
Mos um dil mu perpara mem nal qa kom fol
t´vyn dekada mem ngu analizoma ket shkoll
athu krali kush koka athu qeky tipi
Wolfi i bjen flow-ut ti meno un po iki
hip-hopin ta pshurri rapin ta gdhendi
erdh Psycho havera ki nis mu dridh vendi
qonu n´kom krejt se po vi hatri juve
apet s´pi qoj ment te qaj kungj qe ma gjuve
kom harru kur i pata hapat e par
e dita se ka me pas pun me tyy klloshar
shkoni n´kar inatgji kjo e lyp me zgat doren
ti e lyp talentin e une p´ja di foren
u bo ni koh e gat u bona Psikopat
pse po majn inat kallxom ndash mu kon rahat
se ky wolfi e zgat deri sa ta gerdit krejt
ti ktheje ka ta kthen del qe jom i shejt

Reff.(4x)
E Keni leht me pa qe kurr ska me ra
se boj rapin tu shah po me fjal du met vra
spo luftoj per karrik spo du me pas armik
me merit kom arrit e ti prit nat e dit


Lyrics submited by  BeSsi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019