Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Tungat Microfon (hooot)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tungat Microfon (hooot)".
3. Video është e këngës "Tungat Microfon (hooot)", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Tungat Microfon (hooot)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/05/2010

2010-05-07T21:26:11+00:00Intro:
Yeah yeah.. haa.. yeah yeah..
BiG WoLF.. Yeah GhRrrrr.. yeah yeah

Rep.1

tungat microphone tkom mungu 1 jav
kne `pi sho pleshtat jan qu popllav
album jom ka boj rri rahat hup anee
hup.. pot qi dosstat merre e shko qanee
see spo du mu ferrkirat pot lo pasooj
vi.. e tqi nanen ti met me gisht ngooj
une jom i njejt` u dasht ket sen me dijt
unee jom i vertet leht muj me bertit
shpejt vii e ju thoom kom armatim t`ron
malltretim yeaah thug street gjeth gjoon
.. da king a jom une kingii
rapin e man wolfi si krejt boxin ringi
a dojn me besuu inat-Git let vijn
para se mu nis me menu me kon a pe dijn
ti sje burr o burrec une t'kom msuu me ec
ti pervoj n'rap nuk ki ma shum se un qe kom pec

Reff.(2x):

oo Inat-G
Krejt Jini LarG
besom jini fmi
Bash `
je teper i Ri
Ti Fjalor nuk ki
Si une sje Ti Tash

ti qe prekesh e ki pi inatit
e din qe nuk o rasad i psychopathit
quditen do me dor tu ja bo
e kan pa kon e njo wolfi menemadh soo
ky e regj ky e din krye fort po nenqim
kokfortsia madhe um shtin me ngre naj tim
edhe naj dit e loo e kshyr dallimin shoki
n`tripa jom ma High me kungja t`leht ju rroki
..shuj be nanen a din me vlersu
a e din kush jee a po pret met kallxu
biografin ta shkruj veq jo me qet beat
tjer jan do tinguj ala si kom qiit
i nin te albumi e sheh qe je perfuni
a fiton e drejta a fiton kanuni
..black and White ski qare pa e ngu
se i nin tu than aj sen ishh mu dalluu

Reff.(6x):

oo Inat-G
Krejt Jini LarG
besom jini fmi
Bash `
je teper i Ri
Ti Fjalor nuk ki
Si une sje Ti Tash


Ky tekst u dërgua nga  BeSsi
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet