Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Halaa Bala E Nonën

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halaa Bala E Nonën".
3. Video është e këngës "Halaa Bala E Nonën", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Halaa Bala E Nonën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/07/2010

2010-07-24T00:48:16+00:001 jav un mu naaL...shpejt po Qohen MuTaat
ja prishin Gjumin UkiiT.....smirret me HuTaaaT
perballoj ShutaaT...kshyr njeki minuTaaT
Nonen ta Qifshaa...Ty me ata GlluppaaT
un mali pylli uki shoki...ta pi Gjakiin
ti je bali je kercyllii...t'rrokii e ta qii HamaaKiin
qe FjaLen , qe plaaKinn...taa prishi Pidh SuraTiin
mos u shit BuuRR 'BaaL...spo ma njeH konaKiin
ky wolf u rrit taman qysh...kari kurr sjaa ka niii
rruga e jeta jeem...me Plot Kuptim Bardh e Zii
Klincat e Ri...RRin musiken tu ma NGuu
kejt pi meje inspirohen...aktrojn tu thon se Duu
WoooLFii..Emri Vet t'kallxon...se oo DhuraaT
Helmaat si ti i Pii...se jom siruuM e PaTh
bubazheeLii thift...ta shkeli kryt me KooM
me kategorien tane...rrena me 1 dor Besom

Ref.2X
krejt e provojn...me pa a pja rrok
ku ski lidhje ski...ngom leje shok
se sun e zo poziten... kurr me opoziten
kur ma jep mu zoti...ti sun ma hup meriten.

shkruj kungj analizoo...se per njo ta hupi Famen
kyyy PsychoPaaTh...ApostaaaFat n'kejt Zonen
deshmitar...o klloshar te un oo ZoTi
a un ka mu kon a ti ki mu koon...shiheet ma i ForTii
t'rroki ...kur sdin...me perjetu o Pidh
i pari i dyti , i Treti...secilli KatiiiL
kreejt Faaallcaa ju jini...ski jeet Nonën juvee
se uki osht uk met uk...i ktyne punvee
Ti rrin qane...ku ka pidhaa me zon
tutesh met pa Fejuuu...tutesh kerkush smun met dhoon
Ti ski kar ropt ti Qifsha...ee me rre dikoon
Qifti yt o si peshk...qe e daj veq me 2 DHoooM
ta eeki cop si Kujtim...si permirsiim ndo Tjera
Kur nisesh per me Muu...mos u nis me skifteraa
se nonen Bota t'shkeLi...e mesish gjith i SHkeeLen
dove mir i thoosha...Ky tipi o Shum i nemën

Ref.2X

krejt e provojn...me pa a pja rrok
ku ski lidhje ski...ngom leje shok
se sun e zo poziten... kurr me opoziten
kur ma jep mu zoti...ti sun ma hup meriten.

ju kom than sa jom n'Raap...nGoje ose leje RaaPin
se sta Loo Bubrreeccc...unee spe boj per gjepin
ti e din mir qfar Jee...po sdi kush kari t'shtini
kush t'thaa rapi pot Heec...ju xerroo perqin Diniii
...extra komand...extraa Band me shum Veta
Ti qi ata LLaskucaa...qe mshiten muu PoeTaa
kallxoj tmadhit e t'voGlit...se ala gjall jom Knenaa
do QyQE po lavdoheeN...Licensen na e Kenaa
... Auuu...Inat G ta ju ankshiin Karin
sa her qe folin keq...na blejm rrizla me ngre Barin
dosta ka moss...edhe mu sos ,prap keeemii
RRnoft LLazaraTi shipe...na me Ty jeeMiii
ska lidhje shipni Kosov...ka du shkoj e eci shLir
DostaaT alltieen n'shook...ma zor Grusht se 1 BiiR
FredeeRik pritem n'kruum...se po vi po ikim n'DeTii
Le ta din taaaaan...ka ti qohet sillet mbreti

Ref.4x

krejt e provojn...me pa a pja rrok
ku ski lidhje ski...ngom leje shok
se sun e zo poziten... kurr me opoziten
kur ma jep mu zoti...ti sun ma hup meriten.


Ky tekst u dërgua nga Gini Loll   cunami
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet