Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Rap'it N'beat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap'it N'beat".
3. Video është e këngës "Rap'it N'beat", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Rap'it N'beat  (Feat. Dabesst)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dabesst

12/08/2011

2011-08-12T17:29:13+00:00Texti:

Rep.1 BiG WoLF:

Qe apet me DaBest
da best Me Auuu
apet ukin e Microon
kush o tu Xhelozuu
asnjo knej ka naa
e ploott ka Ataaa
Hup madhafakaaaaa
se t'myti shuplakaa
Psychoooooo
Rapi pa ty S`merr ajër
Qiteee mo HiTin
Qa bon ti o MajëëR
...Peeaace ShooKiii
RRespekt per Ty
A jeee Ti Mee Muu
un me Ty u Nkry
na apet shpejt njejt Vim
Ujqi jem o Nenqoo
Rapin taa Silli
si mos tish kon Kur-gjoo
kush po preket Hëë
Ajdee ktuu Thummaa
Kujt pi Tekët HaaJt
kush don TraUmaaa
... je i Riii
nese mu sum Kuptoon
um vlerson shum ma Von
ater sjoom mo Besom
Rapin ta Lo DhuraaT
me 1 Nenshkrim T`perjetshem
Gjith kom Bo Rap ReaL
Gjith kesh i EtshëM

Reff. BiG WoLF:

Auuu .. Dijna me Boo
na kena floow
text edhe zooo ` yeah
Auuu .. na jena njoo
si per armat
e prodhim ` shoki ngoo
se smuni me neve
kto krejt mir e Dijn
na qa e bijnaa
kejt ngajn e Niijn
do senin Toon
si Marihuan e Pijn
na Jena ReaaL
kejt te na Viiijn Yeaahh

Rep.2 DaBessT:

B double W ` P
edheee D ` B
Tripiii mu kon reeaal
s'na intereson a na han dhipi
se rrujna qysh dokem
si mrena ee jashtaa
p`po dokem GANGSTAA
Auu jenaa HUSTLAA
merzijen anash
kaniher duhet me lon
Bst na mungooonnn
poo apeet jena t`ron
.. 1mrenaa
25 jashtt alaaaa
armataa smirret me rrena
dihet ma REAL s`kii paa
.. te na skaaaa
dallaveree ee qiiviaa
se te na shoqnia
konsiderohet si vllaznia
.. jena t`chart
sii gjith jemm Auuu
edhee tyy t`kena bind
me neve s'mun mu krahasuuu
une vi me Kingin e tii plaaass
edhe Armaateen permaass
hypii kerritt jepii gaazz
se songi oo full me bass
bonee ` bonee me kaastt
per mi dridh inaatgjiitt
.. edhe tii per Auu
tash Rap`it n`beat

Reff. BiG WoLF:

Auuu .. Dijna me Boo
na kena floow
text edhe zooo ` yeah
Auuu .. na jena njoo
si per armat
e prodhim ` shoki ngoo
se smuni me neve
kto krejt mir e Dijn
na qa e bijnaa
kejt ngajn e Niijn
do senin Toon
si Marihuan e Pijn
na Jena ReaaL
kejt te na Viiijn Yeaahh

Rep.3 DaBessT:

WooLFFFF.. e din brO
qee gjiith jomm me tyy
B`bashk kenaa me arritt
piken qe ja kem msy
.. joo emrin me perly
`poo mu kon t'drejt qdo'her
joo moralin me huuP
poo mu dallu n'karaakteer
.. Kushh oo feer
n`ket qim'none hip hooP
shituu sa tdush Gangsteer
na e dijm qe e ki KooT
kur nuuk jee reeaaL
s`muunn mu kon me muu
mate bothen oo zdraaL
kur nisesh me Auuu

BiG WoLF:

Nuk o zor me Kuptuu
Dora s`nalet tu shkruu
Qele RRugeen e ik LaaRG
se VarG vin per Mu
kena sundu e sundojm
Kena fjal t`parrejshme
per Trunin shkenctarisht me kshyr
jan t`shendetshme
Rimaa e BeaTi
qetsuus jan Per trunin
Armataa e Ujqit
n`ArmaaT se dojn Gjumin
se jem rrit me RRuG
tu bo Sherre per DiiT
e sot Syt Kapsoll
e sot shum T`shperdhint

Reff. BiG WoLF:

Auuu .. Dijna me Boo
na kena floow
text edhe zooo ` yeah
Auuu .. na jena njoo
si per armat
e prodhim ` shoki ngoo
se smuni me neve
kto krejt mir e Dijn
na qa e bijnaa
kejt ngajn e Niijn
do senin Toon
si Marihuan e Pijn
na Jena ReaaL
kejt te na Viiijn Yeaahh

..

Reff. BiG WoLF:

Auuu .. Dijna me Boo
na kena floow
text edhe zooo ` yeah
Auuu .. na jena njoo
si per armat
e prodhim ` shoki ngoo
se smuni me neve
kto krejt mir e Dijn
na qa e bijnaa
kejt ngajn e Niijn
do senin Toon
si Marihuan e Pijn
na Jena ReaaL
kejt te na Viiijn Yeaahh


Ky tekst u dërgua nga  Knifeman
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet