Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Erdh Koha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Koha".
3. Video është e këngës "Erdh Koha", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Erdh Koha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

22/04/2012

2012-04-22T06:31:24+00:00Rep.1

Qaa po do me thoon
kunaa i takon ` Diheet
..erdh Kohaa Duhuur` Rinia
u rrit po shiheet
.. ma shuum po niheet
Zanii i ktynee Ujqvee
e kemi gjet 1 FjaaL
Rapi Jon tokaaa e Bujqveee
.. pUnojnaaa Shuumm
se thojn me Puun Fiton
Hargjojnaa sa na Duhet
Rujnaa sa na vyn me Koon ` praa
.. qeshtu po lyypet
senet e mija ta thejn
mos um krahasoo me tjer
e sidomos me at Gaa-yyn ` haaaa ahhh
.........
psychoo o Vulaaa Rapit
jom kunder Leekit
edhe atyne mas Shmekit ...` shmeekit
.........
i silllnaaa kontinentit
me ujqi afer Veetit
si nalem ` Reaaa-litetit
.. kshtu qe shoki
ma me nevee Fëërr-kaaa
Rapi koka Art
Skii talent ti sje Kër-kaaa
.. ti thu per Muuu
po qe un po nNinaa Gjith-kaaa
skaa be vllaa inaaaT
nese don ti pritem di-kaaH

Reff.(2x)

e dini po se dinii
see Rapii oo Kaa NaaHh
tee naa oo inspirimiii
E tee juu kejt uu PaaH
e Blini se nuk kiniii
s`kini qa mu Perlaa
Rapin te na e Linii
HaaLaa ` i Jonii Praa

Rep.2

... erdh kohaaa JeeeM
.. tjeraa do senee
Rapi osht i fort
i pa lekundsheem n`kto Vene
... kshyre punen Teem
.. e kom me T`leneee
Gjith jom me Zot
idejaa Plot N`koken Temeee
.. sdi mu naL
kur provoon mem nal Meet
unee di me T`kaall Shpejt
e dijnaa plus e dijn Kejt
ti je Heeejt .. ` i njejt
na njejt ` kurr skena Nejt
veq Qorri nuk mun me Vrejt
se na Dallojna me Tjert
.. Thirrem Psychooo
Psiqikisht i Treeeeent
Raaaapin e Ruj n`zemer
ty tkoom Lon mi Ruujt Dhent
.. neper Microoo
n`Floow shetisin Meent
Pervojaa um kaa Boo
Lojaa ` qe jom Produceent
.. Smuun me neevee
pot thom pa asni T`keqe
sum um njeeK Muuuu
Rrugaa Jote msheeL ` Leqeee
.. jo qeee
po prano qe erdh Kohaa
KinGi ooo KiiinG
Pee Nkryj se u Bo Boll`maaa


Ky tekst u dërgua nga Bessi
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet