Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Nitro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nitro".
3. Video është e këngës "Nitro", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Nitro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/06/2012

2012-06-09T19:58:09+00:00Psychooo (Psychoo)
Qdo dit jom me Rapin
Kaliber i Roon jom
Paa Tv ee paa Lekiin
Kshyr niher ka Ujqit
e sheh ku je me Vetin
Boni 2-3 Dallimee
e ki Larg RealiTeetin
nuk po du mu nal
spo shoh Arsyje mu NaL
po du me Pushuuu
se lojn me pushu ket KrraL
se i lypin senet ` Fansat
jan msu me za Temin
e lidhi Rapin per Fyti
e myti ` un e kom Renin
sun bohesh nese munohesh
.. Badijaavaa ki mee Raaa
ti je fejk , `kunder drejtsis
.. bjeen posht ki mee Paaa
... ski me pa kurr si un
per pun edhe per talent
.. Rapin ta marr pa Dhun
i ka Aftsit ky Producent
.. Auuu Auuu
L`shomaa RRugen ik `Anena
se n`vena kom nis mu n`xe
ju zuna tu ngajt per emna
.. Fuck ittt
ju perveti un per Veti
Fitusi un jom
se kejt thojn fiton i drejti


.. E uun e boj ti se bon Kuuuurr
.. Unee kom veper per mu M`buuuRR
.. Psychoo Mooo din qysh mee Thuuuurr
.. i Lidhi si tulla me tull n`Muuuurr

.. AtereE , taash , mas ksaj heereee
.. Qellimi , pikaa synimit nese mun Merree
.. Kur e jep jeten per Rapin , ska lek e Kerree
.. Ti rrugen Tem smun me ma Nal mee Sheerreeee


se boj per interes
e boj spritoj me Boo
T`kallxoj qe Muj mu kon
edhe pa u Munu Njooo
budall ` sun ma hup njersen `e punen
jeten qe e dhaasH
un Gjall ' ideaa ReeeN Tmijat
a dul kallxo qysh Thash
.. le ta dijn ploot
e plot let binden soot
Fama jeem so FaaM
si e atyne 1 mot moot
po veper , teper e rraLL
e Gjall qa sheh mee Sy
kejt i kom bo per RAp
E DOOSHAA e joo mu Fryy
e boshaa se ja kom Msyy
e Ngoshaa vetem mu shfry
... Thoshaaa Ky
Menoshaa qe kshyr mu shty
... kalun do Vitee
dove jeten ja maj N`meeN
jena kon 1 gjeneraaT
tash u bo tjeter sisteeM
secilli e kshyr vetveteen
e jeten e kan Harruu
... Muzika jem
T`jep Gajret mi Kaluu
Do keqkuptojn e sdijn
se kush o Ylli PolaaR
Munesh me kon Xixellonje
Masi ki qef me kon Star


.. E uun e boj ti se bon Kuuuurr
.. Unee kom veper per mu M`buuuRR
.. Psychoo Mooo din qysh mee Thuuuurr
.. i Lidhi si tulla me tull n`Muuuurr

.. AtereE , taash , mas ksaj heereee
.. Qellimi , pikaa synimit nese mun Merree
.. Kur e jep jeten per Rapin , ska lek e Kerree
.. Ti rrugen Tem smun me ma Nal mee Sheerreeee


Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet