Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Sy`nimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy`nimi".
3. Video është e këngës "Sy`nimi", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Sy`nimi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/08/2012

2012-08-24T16:47:25+00:00... njeerii
lind per 1 seen
jeton per 1 seen
Lufton per 1 ven
... po shterrii
Zaa per Zot tem
ngom qa pot thom
nese Gabim jom ` Lem
... mos um nGoo
se me koh ki mem Lyp
si keeejt qe si koom
ater si hapen Syt
tash telashet e Bindin
qe mir e kom paas
meno Para Gabimiiit
sun e kthejm permaas
.. i urrej Fejkaat
e hejtat n`kto Harta
ma fjal teper Kjarta
mos lyp ma t`qartaaa
efektin si mjalta
rrnojn per ton jeteen
ti e konsumoon Beesoom
qe ki me pshtuu Veten
Tjetren sta doon moo
as tjetrin se duuSH
un dhash Jet n`musik
Auu sadush uu Muuush ` ujqit
... Lokomotiv
strateGaa secilliii
e sillim e silliii
pa tripa une t`kfilli

keejt ..... mee t`veten e PaaN
Jetaa Bohet HeeeLm
kur veten sun e Maan
un gjith jom me T`verteeten
sdu mu kon Pishmoon
Synimin tem e ndjeej
All-llaahi ma ka Dhoon Besoom

Sy`niminn
e koom pi fillimit
Me pun i booj Kejt
i kom than secillit
e pres Perfundimin
Dallonaa pi StiliiT
joom i pregaDiteen
Deej n`Fundin e Dillit
shnet po du Zoot
Jet me vepra Ploot
edhe soot Deshmooj
All-llahu osht ma i Foort
suum vyn pasoonii
suum vyn RReethi Gjon
se qeto qe i koom
prap elhamdulilah Thom
i knaqen gjith joom
edhe pse me jet Hekaa
Kejt Hatri Zootit
i harroj tu mush Fleta
e Gjeta tee Vetjaa
1 t`mir teper t`madhe
kom teper M`shiir
per njerz qe kan Hallee
ee plot nuk ja dijn
shumicees nuk ja nin
pakices lot i Biijn
smujn mi nimu Vllaznin
keq veten ee niijmmm
po skenaa qa Me Boo
se gjith na vyn forca
e atinaa qee oo 1 nGooo

keejt ..... mee t`veten e PaaN
Jetaa Bohet HeeeLm
kur veten sun e Maan
un gjith jom me T`verteeten
sdu mu kon Pishmoon
Synimin tem e ndjeej
All-llaahi ma ka Dhoon Besoom

edhe taash ngoom
se edhe tash thooom
moss u dorzoo Kuuuurr
shooki see hiqqq nuk Booon
jena ma t`ron tooon
e bojna doom Llooom
un muj ty met dhoon
idejaa shuum Kooom
nese ty nuk tkom Bind
ater jee inat G
ti e din kush kaa Lind
per ket Rap industri
jenaa kon familii
sicili po ska Moo
tash secilli Auuuu
kejt Synimi u Boo
... na nuk nalem
per qa mu nal tregoo
tishe kon ti ma i fort
unee skisha lshuu Zoo
se e di un qfar joom
e di tjetri qfar oo
ti mun me fjal me RRejt
po me vepraa Kurgjoo
a dush me dijt edhe 1 sen
edhe mos lej mo si qen
as klip as album
nuk i vyn emrit Tem
mos e paqa un kerkoon
boll e kom 1 PrizreeN
1 KryeQender T`VJETER
qe kurr sdin mu SheeM

keejt ..... mee t`veten e PaaN
Jetaa Bohet HeeeLm
kur veten sun e Maan
un gjith jom me T`verteeten
sdu mu kon Pishmoon
Synimin tem e ndjeej
All-llaahi ma ka Dhoon Besoom


Ky tekst u dërgua nga Bessi
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet