Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - N`zemër Fell

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N`zemër Fell".
3. Video është e këngës "N`zemër Fell", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - N`zemër Fell  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

21/12/2012

2012-12-21T20:04:04+00:00Rep.1

per ty ... nGoom
kshyrem nsy qa thoom
najher t`boj nervoz
po prap mrena tkoom
.. ti je Dhurataaa
ma e mir pi Zotit
ti ma nxen trupiin
mem ardh ftoft pi ftoftit
.. T`duu pi mootit
pi ater shum Vjeet
s`tloo kurr deri saa
Trupin ma sheh T`dekt
Zemraa Jemee Alaaa
Zemraa Jeem po Vuun
Qee kom met lon Dikur
ska met pas afer Un
In sha all-llah n`bot tjeter
aty na bashkoheeem
pi Zotit mshiroheeem
e kurr mo sgajloheem
se Tduuuu ........
po du met pas GjiiThë
ninaaa krenar Beesoom
se zemrat i kena Lidhë
HAJDE MO KURR MOS SHKO
rri veeq tee uneee ` sjee
Tii Bajaaat joom
je ti dit e Gzuneee see
.. ka shum dallimeee
kto sjan 3`LLuuneee
Kur foli me Goj tem ` zemer
osht e jetuneee

Reff.(2x)

.. un me temen e kom dijt
qee kom me pas 1 dit
. zemeer uneeee e kom prit
.. mu dashniaaa nuk um Lodh
gjith e kom perjetu
. me ndjenja me shpiiirttt

Rep.2

Pa ty nata spo shkoon
pa ty dita nuk Heec
... LooQk
n`disponim tem je Qelc
unee Tduu edhe sduuu
mee moohu asniheeer
... pa ty
mee jetuu nuk o Feer
ti mkupton un t`kuptoj
premtimet nuk i Harroj
ka met boo ty me Kooh
Princeesh un T`dashuRooj
un T`ruuj saa Muuuj
nuk vuuj se smuuuj
i luj ... ndjenjaat
n`idea ma t`mira Gjuuj
Se ti per mu jee UuuuJ
per ty qa joom Athuu
mu kujtuu kur um thush
pa ty smuj me Jeetuu
un st`loo tyee Veet
se ti per muu je Jeet
un edhe kejt mi dhoon
nuk bon sa ti qe M`jeep
Lumturi um ki FaaL
mu ni mbret me Kuror
na dyt ngat njoni tjetrit
sii .. Bjeshk me Bor
sdu me lon kurr mu thy
këët dashni deri n`voorr
Dashnin ta kom faL
Ama ta puthi qat DooR

Reff.(2x)

.. un me temen e kom dijt
qee kom me pas 1 dit
. zemeer uneeee e kom prit
.. mu dashniaaa nuk um Lodh
gjith e kom perjetu
. me ndjenja me shpiiirttt

Rep.3

unee ` shkrina per ty
si bora n`dor teem
per ty un i jap keejt
pa ty sum vyn seen
i kom andrrat
qe me ty ka mi bo Realitet
bile jon ngaat
per ty sy un bona i njejt
ti m`kuptovee muu
skom qare un pa t`kuptuu
ti pi mejee ki msuu
ti bonu qysh unee Duu
ti sum dush per emeer
un si femen met Paas
Unee t`duu ty zemeer
Ti ee dish paa Maaas
qa po foli e ndjej
kur e shkrujta e ndjeva
si un ala qysh t`duuu
preej seee ty t`pelqevaa
kom bo be qe T`ruuj
edhe me t`dasht dej n`dek
trupi yt kaa lind
veq dora jeem me preek
se t`kom shti n`zemer fell
kishaa prituu met Heek
mu ndaa pi teje nuk Du
po du dashnii t`verteet
ty tkom per jet besom
e sdu mee t`loon ty Kuurr
bonem bab me Fmiii
qater je Grueee me Buurr :P

Reff.(4x)

.. un me temen e kom dijt
qee kom me pas 1 dit
. zemeer uneeee e kom prit
.. mu dashniaaa nuk um Lodh
gjith e kom perjetu
. me ndjenja me shpiiirttt


Ky tekst u dërgua nga Bessi
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet