Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Me Mu Ma Mo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mu Ma Mo".
3. Video është e këngës "Me Mu Ma Mo", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Me Mu Ma Mo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/09/2014

2014-09-22T16:23:42+00:00.., Jeetaaa Jemeeeee
.., Fjaalaaa jemeee
.. o Nafaakaa Talent
i ksaj Zemreeee
.., o mee t`leneee
,, so meet Bleneee
.. Produceent
deej nalt jom pi theemrree
.. shuum paa drejtssi
Boheeen n`jet
Ti jeeton Praap
qdoo hap ka 1 Fake
qe jaapin veq Hate
dej sa ki me deek
shiptari nuk doon
ti sukses me prek
... i kom paa moo
do vjeet i boonaa
jom inkuadru motii
n`Fjal t`ronaa
.. e du Lapsin
shprehnaa Kuptoonaa
ti kokee Preeek
sje per pantollaa t`gjoonaa
... Fjalaa jeem o Bilur
... T`koom Thoon
.. Fjalaa Jeem ka Kultur
Nese ja qilloon
.. amo ti menon
gjithmoon te Kungjaat
Kur i kini mizaat
ju pengojn Kapuqat

...,,,... Nafaaakaaaa
Qillooj me sproovaaa
Arsyje Pataaa
ee kurr su dorzooovaaa
......... mee meeen teeem
un uu Beeetoovaaa
kurr nuk e l`shovaa
kurr nuk deshtoovaa

... Pajtoonaaaa
me fatiin n`jeet Teeem
kom paa shum dhimbjee
Tradhtijaa um dheeem
... Kujtooonaaa
mos po Gabooj , naj seen
... Munoonaaaa
me jetuu me stil TeeM

.. Jetaa jeem pat Merziaa
.. shyqyyyR
.. Shum sene n`vepra T`mija
Kan Ftyyr
... jo si ti o Qyyrr
kshyr ma mir me boo
.. Komercial i Flliqt
me mu ma moo
... s`muni maan oo
Manuu kaa Zooti
Mani ku duuheet
se ju shoqnon Looti
... uneee Mootii
kom hi ka e drejta
Phaaaaa ...
ti pom kallxon qa o Jetaa
... n`fletaa T`mijaaa
o Keejt Biograafiaaa
e jetes pa Vler
shum Her e itht Shijaa
... Qijaaa noneen
u RRit tyli Fmijaaaa
Ku mos mu Qaartt
Fol per rap Axhaaamijaaa
.. Babaa Raapiiitt
Hiq pa ngree Vijaaa
Pervojaaa jeem
n`kryn repturaa me i`jaaa
.. kjo o dijaaa
aftsiaa ee ukiiit
Mani me dellaa
se dilni te t`zhduknit

...,,,... Nafaaakaaaa
Qillooj me sproovaaa
Arsyje Pataaa
ee kurr su dorzooovaaa
......... mee meeen teeem
un uu Beeetoovaaa
kurr nuk e l`shovaa
kurr nuk deshtoovaa

... Pajtoonaaaa
me fatiin n`jeet Teeem
kom paa shum dhimbjee
Tradhtijaa um dheeem
... Kujtooonaaa
mos po Gabooj , naj seen
... Munoonaaaa
me jetuu me stil TeeM

.. um pelqen shum drejt-siaaaaa
amo njerziaa nuk e praktikoon t`mireen
.. poom urreeen mu aj Inaaat-Gijaaaa
Kneej kejt Riniaaa me mue po mirrën
... raaapeeraa kaa shum Poetaa Paak
... Musikaa po nihet , po i njejti takt
... texti si diheet , shum i pa kapt
jon kap per klipe , texti dopt kejt bajat
... Keejt Bajaat
i kan edhe ftyraat
si kan idejat
skan qysh mi pas mnyrat
.. tash kan nis
po mi vjedhin detyrat
RApi pershtatsheem
i zgidh edhe nyjaat
... kjoo Meloodi
nuk ka t`keqe e di
... arsyjaa pse xhelozoon ti
, ska rannsii
.. ska asni
seen qe nuk o n`veen
dora jem e ka shkru
Veshit tond i pelqen

...,,,... Nafaaakaaaa
Qillooj me sproovaaa
Arsyje Pataaa
ee kurr su dorzooovaaa
......... mee meeen teeem
un uu Beeetoovaaa
kurr nuk e l`shovaa
kurr nuk deshtoovaa

... Pajtoonaaaa
me fatiin n`jeet Teeem
kom paa shum dhimbjee
Tradhtijaa um dheeem
... Kujtooonaaa
mos po Gaboj , naj sen
... Munoonaaaa
me jetuu , me stil TeeM


Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet